הר הביטוח

מרץ 11, 2021

לא יודעים איזה ביטוחים יש לכם? זה לא פלא! יש הרבה סוגי ביטוח, ביטוח דירה, ביטוח רכב, ביטוח חיים, ביטוח בריאות ועוד. רבים כבר לא יודעים איזה ביטוחים יש להם ומה כל אחד כולל. בעקבות המצב הזה, הרבה אנשים מבזבזים את כספם בלי סיבה על ביטוח כפול או על ביטוח לא רלוונטי. 

ולכך הגיע הר הביטוח. המטרה של הר הביטוח היא לעזור לכם לעשות סדר בכל סוגי הביטוח שיש לכם. בהר הביטוח תוכלו לראות איזה ביטוחים יש לכם, מה כולל כל אחד מהם, וכמה אתם משלם עליהם. כך תוכלו להשוות בין סוגי הביטוחים השונים.

יש הרבה אנשים שלא שמים לב, ומבטחים משהו פעמיים. הבעיה שהם לא יודעים היא, שאם הם ירצו לתבוע את חברת הביטוח על נזק שקרה להם, הם יוכלו לתבוע רק חברת ביטוח אחת ולא את שתיהן. למשל, אם מישהו ביטח את הדירה שלו בשתי חברות, והדירה נשרפה, בעל הדירה יקבל כיסוי על הנזק שנגרם לדירה רק מחברה אחת. כך יצא שגם הוא שילם הרבה יותר, וגם לא היה לו בכך שום תועלת.

לא זורקים כסף לפח

מה זה הר הביטוח?

הר הביטוח הוא פרויקט שהוקם לפני כמה שנים על ידי משרד האוצר ורשות שוק ההון . המטרה שלו היא לשקף לאנשים בדיוק כמה הם מוציאים על הביטוחים, אילו ביטוחים יש להם ולבדוק אם יש להם ביטוח כפול או ביטוח מיותר. 

באתר הר הביטוח תוכלו למצוא את הביטוחים שלכם וגם את הביטוחים של אדם קרוב אליכם שנפטר. השימוש באתר הוא ללא עלות.

אז איך תיעזרו בהר הביטוח?

  • שימו לב שאתם נכנסים לאתר הממשלתי של הר הביטוח ולא לאתרים אחרים שחלקם גובים כסף עבור הבדיקה.
  • הכניסו לאתר את הפרטים האישיים שלכם, למשל, את מספר הזהות, את תאריך הנפקת הדרכון וכו'.
  • הר הביטוח ייתן לכם מידע על כל הביטוחים שיש לכם, באיזה חברות הם קיימים, מה הפרמיה של הביטוח ועוד. האתר יחשב ויבדוק אם אין לכם ביטוח כפול או מיותר.
  • תוכלו להיעזר גם בנציג אנושי, והוא ייתן מידע אישי והכוונה.

גיליתם שיש לכם ביטוח כפול? פנו לסוכן הביטוח שלכם ובטלו את הביטוח הכפול. תוכלו להיעזר במומחה לכלכלת המשפחה שיוכל לעזור לכם לעשות סדר בתחום הפיננסי. כי אם בביטוחים מצאתם ביטוח כפול מי יודע אם בשאר התחומים אתם לא משלמים לחינם? פנו ליועצים שלנו שיעשו לכם סדר בתקציב המשפחתי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp