איך תצליחו להתנהל עם הזמן שלכם בצורה נכונה?

יוני 26, 2022

הזמן שלנו יקר מאוד. יש לנו אותו ואנחנו לא צריכים לשלם כסף לאף אחד כדי לרכוש לעצמינו זמן. אבל לצערם של בעלי עסקים רבים, למרות שבתאוריה יש להם 24 שעות בפועל, הזמן מתאדה בין האצבעות והם לא מצליחים לנהל את הזמן שלהם כמו שצריך. 

איך אפשר לשפר התייעלות וניצול זמן? 

הקושי העיקר של בעלי עסקים רבים נעוץ בשתי נקודות עיקריות- 

א – לתמרן בית המשימות של הבית למשימות של העסק. 

ב – לתמרן בין כל המשימות הרבות שמזמן להם העסק. 

מה עושים? רושמים רושמים רושמים ורושמים. כאשר יש רשימות מסודרות עם כל מהמשימות, ועושים V על כל אחת מהן מיד לאחר ביצועה, פתאום נהיה חשק ואדרנלין למלא את כל החובות.  

עושים סדר במסמכים

אחד הדברים שגוזלים המון זמן מבעלי בית ומבעלי עסק זה בלאגן במסמכים. מיד אחרי שאתם גומרים את הכתבה הזו, אתם בודקים שיש לכם קלסרים המוכנים לקלוט כל מסמך באשר הוא על פי קטגוריות. אם אתם מתייקים את המסמכים שלכם במחשב, שימו לב לוודא שהתיקיות מסודרות בצורה כזו, שאם אתם צריכים מסמך מסוים, אתם מוצאים אותו באופן מיידי ולא מבזבזים אנרגיות מיותרות למציאת מסמך דלוח. 

אם אתם מזדהים עם השורות האחרונות, ומודים על כך שגם אצלכם יש בלאגן שלא נגמר בכל הנושא של ניירת, בטח קשה לכם לחשוב איך אתם מתחילים לעשות כאן סדר. אין לכם דרך להימלט מהחובה של עשיית סדר במסמכים. אבל תתנחמו בכך שרק ההתחלה קשה, אחרי שכבר יש לכם תשתית מוכנה לקבלת המסמכים, כל מה שעליכם לעשות, זו פעולה שאורכת מספר שניות בודדות – לתייק את המסמך במקום המיועד לו. 

אתחלו את המלאי

לא משנה איזה סוג עסק יש לכם, חייבים לעשות סדרים מפעם לפעם ולא לצבור חובות גדולים מדי למדפים ולמחסנים שלכם. כדי לעשות סדר, לא מספיק להזיז את המוצרים מצד לצד. יש צורך לרוקן את המדפים כדי לראות מה יש בפנים. המטרה בעריכת סדר במלאי, היא להפוך אתכם לשליטים על המלאי שלכם ולא הוא עליכם. אם אתם צריכים משהו, אתם מיד יודעים איפה למצוא אותו. 

איך הייתה העבודה, קשה? 

הטיפים לייעול זמן הם טיפים בסיסים. אחרי שהכל מסודר, יש לכם לאן להתקדם בלי גבול. אתם יכולים לפנות למומחים שלנו שיעזרו לכם לנהל את זמן העסק שלכם כמו שצריך. 

בעל עסק, מוצלח ככל שיהיה לא יכול לצבור כל כך הרבה ניסיון כמו זה שצובר יועץ עסקי. אנו בחברת המפתח חווים את החוויות של עסק מתחיל, מאות פעמים בשנה. הקליקו כאן לתזמון הפגישה שלכם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp